• Stypendium szkolne, zasiłek szkolny

Uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów w rodzinie mogą otrzymać w r. szk. 2019/2020 stypendium szkolne.

Miesięczny dochód na osobę w rodzinie ucznia uprawniający do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być wyższy niż kwota  528 zł netto.

Uczniowi, który przejściowo znajduje się w trudnej sytuacji materialnej z powodu zdarzenia losowego może być przyznany zasiłek szkolny. O zasiłek szkolny można ubiegać się w terminie nie dłuższym niż dwa miesiące od wystąpienia zdarzenia uzasadniającego przyznanie tego zasiłku.

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z zaświadczeniami lub oświadczeniami o dochodach rodzice powinni złożyć w szkole w terminie do dnia 16 września 2019 r.

Druki wniosków można pobrać ze strony internetowej www.sp109.waw.pl lub otrzymać u pedagoga szkolnego.

wniosek o zasiłek szkolny

wniosek o stypendium szkolne

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Państwo!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się

w poniedziałek 2 września 2019 roku.

WERSJA A

Klasy 0-IV boisko szkolne godz. 9.00

Klasy V-VIII boisko szkolne godz. 10.30

* Po uroczystym rozpoczęciu spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

* Grafik sal na rozpoczęcie roku szkolnego:

ROZPOCZECIE_ROKU_SZKOLNEGO_2019(1).docx

Plan boisko kl. 0-4_1.jpg

Plan boisko kl. 5-8_2.jpg

*  Listy dzieci  klas  0 i 1 będą udostępnione  w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. (tablica ogłoszeń przed szkołą obok boiska)

* Oddziały przedszkolne 2 września pracują od godz. 7.00 do 17.30 (istnieje możliwość wcześniejszego zabrania dzieci do domu, np. po uroczystym rozpoczęciu roku).

* Świetlica szkolna  otwarta 2 września2019  w godzinach  7.00-17.30. Informacja o zapisach do świetlicy na szkolnej stronie w zakładce OFERTA-ŚWIETLICA oraz w trakcie spotkań z wychowawcami.

WERSJA B (deszczowa pogoda)

Klasy 0-IV w salach lekcyjnych godz. 9.00

Klasy V-VIII w salach lekcyjnych godz. 10.30

* Pierwsze zebrania z rodzicami