•  Krzysztof AFFEK
      • Krzysztof AFFEKINFORMATYKA
      •  Patrycja AJDACKA
      • Patrycja AJDACKAODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
      •  Mirosława ANTOSIAK-WÓJCIKOWSKA
      • Mirosława ANTOSIAK-WÓJCIKOWSKAODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
      •  Marta BIEDRZYCKA
      • Marta BIEDRZYCKAJĘZYK ANGIELSKI
      •  Aleksandra BIELA-WOŁONCIEJ
      • Aleksandra BIELA-WOŁONCIEJJĘZYK ANGIELSKI
      •  Joanna BOCIANOWSKA
      • Joanna BOCIANOWSKAJĘZYK POLSKI
      •  Ewa BORKOWSKA
      • Ewa BORKOWSKAPRZYRODA
      •  Beata BRYL
      • Beata BRYLEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Małgorzata BUDZYŃSKA
      • Małgorzata BUDZYŃSKAMATEMATYKA
      •  Dagmara Chojnacka
      • Dagmara ChojnackaTERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
      •  Agata CYGAN
      • Agata CYGANJĘZYK ANGIELSKI
      •  Paulina DOLINA
      • Paulina DOLINAJĘZYK POLSKI
      •  Jacek DOMAŃSKI
      • Jacek DOMAŃSKIRELIGIA
      •  Ewa FABRYCKA
      • Ewa FABRYCKANAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Aleksandra FLORIAŃSKA
      • Aleksandra FLORIAŃSKANAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Bartłomiej GAJDA
      • Bartłomiej GAJDAW-F
      •  sylwia GALIŃSKA
      • sylwia GALIŃSKAGEOGRAFIA, EDB
      •  Joanna GEMBCZYNSKA
      • Joanna GEMBCZYNSKANAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Artur GOŁAWSKI
      • Artur GOŁAWSKIW-F
      •  Joanna GÓRCZYŃSKA
      • Joanna GÓRCZYŃSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Katarzyna JANICKA
      • Katarzyna JANICKAJĘZYK POLSKI, ETYKA
      •  Aneta JANOWSKA
      • Aneta JANOWSKAPSYCHOLOG
      •  Kinga JAROSZ
      • Kinga JAROSZHISTORIA, WOS,
      •  Wiesława JESIOTR
      • Wiesława JESIOTRW-F
      •  Dorota KANIA
      • Dorota KANIAPEDAGOG
      •  Piotr KANIA
      • Piotr KANIAMUZYKA
      •  Elżbieta KARWOWSKA
      • Elżbieta KARWOWSKAJĘZYK POLSKI
      •  Izabela KNYSZEWSKA
      • Izabela KNYSZEWSKANAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Beata KOLAS
      • Beata KOLASNAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Urszula KOLBICZ-GAJDA
      • Urszula KOLBICZ-GAJDAINFORMATYKA
      •  Alicja KOWALCZYK
      • Alicja KOWALCZYKNAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Katarzyna KOWALCZYK
      • Katarzyna KOWALCZYKJĘZYK ANGIELSKI
      •  Katarzyna KUCHARCZYK
      • Katarzyna KUCHARCZYKLOGOPEDA
      •  Elżbieta KUKAWSKA
      • Elżbieta KUKAWSKAPRZYRODA, BIOLOGIA
      •  Joanna LATOSIŃSKA-KULASEK
      • Joanna LATOSIŃSKA-KULASEKNAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Joanna LEWICKA
      • Joanna LEWICKAMATEMATYKA
      •  Beata LUDZIA
      • Beata LUDZIAMATEMATYKA
      •  Sylwia Łasek-Marmur
      • Sylwia Łasek-Marmur
      •  Barbara MICHAŁEK
      • Barbara MICHAŁEKNAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
      •  Małgorzata MICHAŁOWSKA
      • Małgorzata MICHAŁOWSKALOGOPEDA
      •  Elżbieta MIŁKOWSKA-ŁASZKIEWICZ
      • Elżbieta MIŁKOWSKA-ŁASZKIEWICZNAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
      •  Jolanta MITURA
      • Jolanta MITURAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Agnieszka OLEWIECKA
      • Agnieszka OLEWIECKARELIGIA, ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
      •  Ewa ORZECHOWSKA
      • Ewa ORZECHOWSKARELIGIA
      •  Beata PIECHOCIŃSKA
      • Beata PIECHOCIŃSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Joanna PIEKART
      • Joanna PIEKARTEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Olga PIEROŻEK
      • Olga PIEROŻEKRELIGIA
      •  Joanna PIETRZAK
      • Joanna PIETRZAKEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Małgorzata PIJANOWSKA
      • Małgorzata PIJANOWSKAPLASTYKA, MUZYKA
      •  Urszula Plust
      • Urszula PlustJĘZYK POLSKI
      •  Marta PŁACHECKA
      • Marta PŁACHECKAJĘZYK ANGIELSKI
      •  Katarzyna POSOBIEC
      • Katarzyna POSOBIECEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Anna PRZYBYLSKA
      • Anna PRZYBYLSKAFIZYKA, CHEMIA
      •  Anna PUDŁO
      • Anna PUDŁOODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
      •  Beata RADZIMOWSKA
      • Beata RADZIMOWSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Anna RAFALSKA
      • Anna RAFALSKATECHNIKA, PLASTYKA
      •  Danuta ROMAŃSKA
      • Danuta ROMAŃSKANAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Hanna Ratańska-Szot
      • Hanna Ratańska-SzotINFORMATYKA
      •  Monika SAMCZUK
      • Monika SAMCZUKMATEMATYKA, FIZYKA
      •  Elżbieta SANDACH
      • Elżbieta SANDACHEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Łukasz SIKORSKI
      • Łukasz SIKORSKIRELIGIA
      •  Beata SOSZYŃSKA
      • Beata SOSZYŃSKAJĘZYK ANGIELSKI
      •  Małgorzata SPRYCHA
      • Małgorzata SPRYCHAWDŻ, EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Katarzyna Staniec
      • Katarzyna StaniecEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Joanna STEPANIUK
      • Joanna STEPANIUKPEDAGOG
      •  Katarzyna STRZELCZYK
      • Katarzyna STRZELCZYKHISTORIA
      •  Monika SZAFAROWICZ
      • Monika SZAFAROWICZEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Katarzyna SZCZEPANIAK
      • Katarzyna SZCZEPANIAKMATEMATYKA,EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Barbara SZPUNAR
      • Barbara SZPUNARJĘZYK ANGIELSKI
      •  Dorota WALASEK
      • Dorota WALASEKJĘZYK FRANCUSKI
      •  Barbara WĄSIK
      • Barbara WĄSIKEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, INFORMATYKA
      •  Marta WNOROWSKA
      • Marta WNOROWSKANAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
      •  Beata WOJDAT
      • Beata WOJDATJĘZYK POLSKI
      •  Anna WOLNIAK
      • Anna WOLNIAKJĘZYK NIEMIECKI
      •  Alina WOŁOSZ
      • Alina WOŁOSZW-F
      •  Halina WRĘGA
      • Halina WRĘGANAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Wioletta ZATORSKA
      • Wioletta ZATORSKANAUCZYCIEL WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
      •  Małgorzata ZDULSKA
      • Małgorzata ZDULSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
      •  Adrian ZIELIŃSKI
      • Adrian ZIELIŃSKIW-F
      •  Monika Zimny
      • Monika ZimnyINFORMATYKA, DORADZTWO ZAWODOWE
      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
        • sp109@edu.um.warszawa.pl
        • 22 277 11 23
        • ul. Przygodna 2
      • Logowanie

    • Liczba wizyt

    • Galeria zdjęć

      • 19. Dzień Papieski - „ WSTAŃCIE, CHODŹMY”!
      • Uroczystość odsłonięcia i poświęcenia pomnika Żołnierzy Batalionów Chłopskich i Ludowego Związku Kobiet
      • PLAC FITNES
      • PRZEDSZKOLAKI w szkolnej bibliotece
      • Żywa lekcja historii