•   AKCJA LATO W MIEŚCIE w Szkole Podstawowej  nr 109

                           im. Batalionów Chłopskich w Warszawie 

                            24 czerwca 2019 - 12 lipca 2019 r. 

         

        Koordynatorzy szkolni: KATARZYNA STANIEC, BARBARA SZPUNAR


        UWAGA !!!!!

        Podczas akcji „Lato w Mieście 2019” ze względu na różne godziny wyjazdów bardzo prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8.30.
        Godziny podane w planie zajęć NIE SĄ GODZINAMI WYJAZDÓW,
         ale zajęć w danym miejscu. Opiekunowie grupy wiedzą,
        dzień wcześniej o której godzinie dana grupa wyjeżdża.

         

        Dzieci, które jadą na basen powinny posiadać obuwie basenowe, ręcznik oraz czepek;

        a dzieci jadące do Skateparku mogą wziąć własne rolki, deskorolkę, kask i ochraniacze.


        Program na poszczególne dni tygodnia „Lato w mieście 2019”

        I TYDZIEŃ

        TERMIN

        GODZINY

        ZAJĘCIA

        24.06

        PONIEDZIAŁEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach.

         

        WYJAZD:

        9.30 – WCKA- Życie pszczół – warsztaty

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Wodnik

        11.00 – 12.30 – zajęcia animacyjne

        12.45 – 14.45 - zajęcia animacyjne

        Obiad/Apel organizacyjny

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        25.06

        WTOREK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe  w grupach

         

        WYJAZD

        9.00 – WCKA- Niech żyje zielone – warsztaty plastyczne

        11.00 – 13.00 Bądź bezpieczny!

        11.00 – Basen Wodnik

        12.00 – 13.00 – Kręgle Wodnik

        11.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej

        11.00 – Skatepark Anin

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        26.06

        ŚRODA

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach

         

        WYJAZD

        9.00 – Wiem co jem – warsztaty

        10.00 – 11.30 – Czy to prawda?

        11.45 – 13.00 -  Czy to prawda?

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Wodnik

         

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        27.06

        CZWARTEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe

        w grupach

         

        WYJAZD

        11.00 – WCKA- Jestem eko – warsztaty plastyczne

        11.00 – Basen Wodnik

        12.00 – Kręgle Wodnik

        12.00 - Muzeum Pragi

        11.00 – 13.00 Bądź bezpieczny!

        11.00 – Skatepark Anin

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        28.06

        PIĄTEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach

         

        WYJAZD

        11.00 – WCKA - Chronione zwierzęta – warsztaty plastyczne /szachowe

        11.00 - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

        11.00 - Skatepark Anin

        12.00 - Fryderyk Chopin i Złota Kaczka

        11.00 – Basen Wodnik

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

         

        II TYDZIEŃ

        TERMIN

        GODZINY

        ZAJĘCIA

        01.07

        PONIEDZIAŁEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach.

         

        WYJAZD

        9.00 – Wiem co jem – warsztaty wsz.

        11.00 – 12.15 – Pies w wielkim mieście

        12.15 – 13.30 - Pies w wielkim mieście

        11.00 – Basen Wodnik

        11.00 – Skatepark Anin

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

        02.07

        WTOREK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach

         

        WYJAZD

        11.00 – 13.00 Bądź bezpieczny!

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Wodnik

        12.00 – Kręgle Wodnik

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        03.07

        ŚRODA

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach

         

        WYJAZD

        10.30 – Muzeum Pragi

        12.00 - Fryderyk Chopin i Złota Kaczka

        11.00 – Basen Wodnik

        11.00 – Skatepark Anin

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        04.07

        CZWARTEK

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe

        w grupach

         

        WYJAZD

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Wodnik

        12. 00 – Kręgle Wodnik

        10.00 do 11.30 – Zajęcia etnograficzne „Czy można być turystą we własnym mieście kl.3

        10.00 – warsztaty konne 2h - Fundacja Pociechom

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        05.07

        PIĄTEK

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe

        w grupach

         

        WYJAZD

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Wodnik

        11.00 – Centrum Nauki Kopernik

        10.00 do 11.30 – Zajęcia etnograficzne „Folklor dziecięcy – zabawy naszych babć i dziadków

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

         

        III TYDZIEŃ

        TERMIN

        GODZINY

        ZAJĘCIA

        08.07

        PONIEDZIAŁEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach.

         

        WYJAZD

        11.00 – 13.00 Bądź bezpieczny!

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Anin

        11.00 – Basen Wodnik

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        09.07

         

        WTOREK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach

         

        WYJAZD

        12.00 – Muzeum Pragi

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Anin

        11.00 – Basen Wodnik

        12.00 – Kręgle Wodnik

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        10.07

        ŚRODA

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe w grupach

         

        WYJAZD

        11.00 – Basen Wodnik

        11.00 – Basen Anin

        11. 00 Skatepark Anin

        11.00 – Ogrody muzyczne – Karnawał zwierząt

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

        11.07

        CZWARTEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe

        w grupach

         

        WYJAZD

        12.00 – „Starówka i zwierzaki”

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Anin

        11.00 – Basen Wodnik

        12.00 – Kręgle Wodnik

         

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

        12.07

        PIĄTEK

         

        7.30 – 8.30

        8.30 – 9.30

         

         

        9.30 – 13.30

         

         

         

         

         

         

        13.30 – 14.00

        14.00 – 15.00

        15.00 – 16.30

         

        Zajęcia świetlicowe

        Zajęcia programowe

        w grupach

         

        WYJAZD

        11.30 Centrum Pieniądza

        11.00 – Skatepark Anin

        11.00 – Basen Anin

        11.00 – Basen Wodnik

         

        Obiad

        Zajęcia programowe w grupach

        Zajęcia świetlicowe

         

         

        Koordynatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany w programie akcji ,,Lato w mieście 2019”

        Katarzyna Staniec i Barbara Szpunar


        Dzielnicowi koordynatorzy Warszawskiego "Lato w Mieście" 2019
        Dzielnica Imię Nazwisko telefon adres e-mail
        Bemowo Katarzyna Niedźwiecka 22 443 76 01 kniedzwiecka@um.warszawa.pl
          Andrzej Szulik 22 443 77 99 aszulik@um.warszawa.pl
        Białołęka Katarzyna Kowalska 22 325 42 04 katarzyna.kowalska@um.warszawa.pl
          Roman  Stachurski 22 325 42 05 rstachurski@um.warszawa.pl 
          Ewa  Skweres 22 325 41 98 eskweres@um.warszawa.pl
        Bielany Aleksandra  Ziach 22 443 48 09 aziach@um.warszawa.pl
          Andrzej Neuman 22 325 44 39 aneuman@um.warszawa.pl
        Mokotów Justyna Stolarczyk 22 443 66 90 jstolarczyk@um.warszawa.pl
          Anna Płaza 22 443 66 83 aplaza@um.warszawa.pl
        Ochota Zbigniew Najbauer 22 822 28 61 znajbauer@um.warszawa.pl
          Dorota Kaźmierczak 22 822 19 08 dkazmierczak@um.warszawa.pl
        Praga Południe Edyta  Kurant 22 443 55 32 ekurant@um.warszawa.pl
          Beata Billewicz 22 44 35 471 bbillewicz@um.warszawa.pl
        Praga Północ Marta  Kalinowska 22 443 79 76 m.kalinowska@um.warszawa.pl
          Beata Banaszek 22 443 81 39 bbanaszek@um.warszawa.pl
        Rembertów Ilona  Prejss-Iwanicka 22 443 39 12 iprejss@um.warszawa.pl
          Marcin Kuriata 22 443 38 69 mkuriata@um.warszawa.pl
        Śródmieście Małgorzata Krzyżanowska 22 443 91 74 mkrzyzanowska@um.warszawa.pl
          Ewa Pstrągowska 22 443 91 77 epstragowska@um.warszawa.pl
        Targówek Izabella Górnikowska 22 443 86 45 igornikowska@um.warszawa.pl 
          Monika Moroz 22 443 86 54 mmoroz@um.warszawa.pl
        Ursus Barbara  Dudzińska 22 443 60 48 bdudzinska@um.warszawa.pl
          Michał  Trawiński 22 443 61 72 mtrawinski@um.warszawa.pl
        Ursynów Joanna  Szrejner 22 443 73 97 jszrejner@ursynow.pl
          Monika Porębska 22 443 74 59 m.porebska@ursynow.pl
        Wawer Joanna  Kucharska 22 443 68 89 jkucharska@um.warszawa.pl
          Miłosława Wolska 22 443 68 98 mwolska@um.warszawa.pl
        Wesoła Jacek Karczmarek 22 443 40 44 jkarczmarek@um.warszawa.pl
          Agata Sokołowska-Mielechin 22 443 40 43 agata.sokolowska@um.warszawa.pl
        Wilanów Magdalena Ambroż 22 443 49 01 mambroz@um.warszawa.pl
          Magdalena  Cacek-Ganc 22 443 49 90 Mcacek-ganc@um.warszawa.pl 
        Włochy Magdalena  Kwiatkowska 22 443 42 93 magdalena.kwiatkowska@um.warszawa.pl
          Katarzyna  Pietrzak 22 443 43 98 k.pietrzak@um.warszawa.pl
        Wola Katarzyna  Gajewicz 22 443 56 69 Kgajewicz@um.warszawa.pl
          Jolanta Piątkowska 22 443 57 65 j.piatkowska@um.warszaw.pl
        Żoliborz Gabriela Korczak-Florek 22 443 88 56 gkorczak@um.warszawa.pl
          Łukasz Kula-Orłowski 22 443 90 11 l.kula@um.warszawa.pl

        Dzielnicowi koordynatorzy Warszawskiego Programu "Lato w Mieście 2019"

         

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
      • sp109@edu.um.warszawa.pl
      • 22 277 11 23
      • ul. Przygodna 2
    • Logowanie

  • Liczba wizyt

  • Galeria zdjęć

    • 19. Dzień Papieski - „ WSTAŃCIE, CHODŹMY”!
    • Uroczystość odsłonięcia i poświęcenia pomnika Żołnierzy Batalionów Chłopskich i Ludowego Związku Kobiet
    • PLAC FITNES
    • PRZEDSZKOLAKI w szkolnej bibliotece
    • Żywa lekcja historii