• Wykaz zajęć pozalekcyjnych zadeklarowanych przez nauczycieli SP 109

         w roku szkolnym 2019/2020

        SZKOLA_-_ZAJECIA_POZALEKCYJNE_2019.docx17_pazdziernik.pdf

         

         

        Wykaz zajęć pozalekcyjnych  realizowanych w roku szkolnym 2019/2020

         

        Lp.

        Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

        Rodzaj prowadzonych zajęć

         

         

        Dzień tygodnia

        Godzina

        Sala

         Klasy, z  którymi realizowane

        są zajęcia

         

        1.

        Małgorzata Budzyńska

        Zajęcia dodatkowe z  matematyki

        piątek

        10.45

        218

        4b

        2.

        Dagmara Chojnacka

        Sylwia Łasek-Marmur

         

        Program profilaktyczno-stymulujący motorykę dużą i małą z elementami integracji sensorycznej (SI)

        wtorek

        12.40-13.35

        sala oddziału przedszkolnego 0 a

        0a

        3.

        Dagmara Chojnacka

        Sylwia Łasek-Marmur

         

        Program profilaktyczno-stymulujący motorykę dużą i małą z elementami integracji sensorycznej (SI)

        środa

        12.40-13.35

        sala oddziału przedszkolnego 0 b

        0b

           4.

        Bartłomiej Gajda

        Gimnastyka kl. 0 a

         

        Gimnastyka kl. 0 b

        środa

         

        czwartek

        13.05

         

        13.05

        sala gimnastyczna

        korytarz

        Kl. 0a

         

        Kl. 0b

        5.

        Bartłomiej Gajda

        Zajęcia rewalidacyjne (gimnastyka korekcyjna)

         

        czwartek

        8.00

        korytarz

        5 B

        6.

        Bartłomiej Gajda

        Zajęcia sportowo – rekreacyjne „Od zabawy do sportu”

         

        wtorek

        środa

        środa

        czwartek

        10.45

        10.45

        14.10

        14.10

         

        korytarz

        mała sala

        3c

        1c

        2c

        2b

        7.

        Sylwia Galińska

        Koło geograficzne

        wtorek

        15.00

        222

        5-8

        8.

        Joanna Gembczyńska

        Inteligencja emocjonalna

        czwartek

        16.00-17.00

        215

        5e

        9.

        Paulina Dolina

        Koło teatralne

        poniedziałek

        16.00-18.00

        121

        5c, 6d, 7c

        10.

        Paulina Dolina

        Zajęcia dodatkowe z  języka polskiego

        środa

        7.15

        218

        7c

        11.

        Wiesława Jesiotr

        Gimnastyka korekcyjna

        wtorek

        14.10

        sala gimnastyczna

        5b

        12.

        Wiesława Jesiotr

        Od zabawy do sportu – zajęcia sportowe

        środa

        czwartek

        piątek

        8.55-9.40

        9.50-10.45

        10.45-11.30

        sala gimnastyczna, korytarz

        1a, 1b, 2d

        13.

        Urszula Kolbicz-Gajda

        Koło komputerowe

        środa

        15.55

        211

        6-8

        14.

        Katarzyna Kowalczyk

        Zajęcia rozwijające umiejętność płynnego komunikowania się w  języku angielskim, przygotowujące do konkursów zarówno językowych jak i  artystycznych (konkursy wokalne z repertuarem anglojęzycznym )

        środa

        15.05

        218

        5b

        15.

        Elżbieta Kukawska

        Koło biologiczne

        wtorek

        15.05

        M 203

        8a, 8c

        16.

        Joanna Lewicka

        Praca z uczniem uzdolnionym matematycznie

        poniedziałek

        8.00

        M 201

        6a, 6b

        17.

        Joanna Lewicka

        Zajęcia dodatkowe z  matematyki

        poniedziałek

        14.10

        217

        5c

        18.

        Beata Ludzia

        Przygotowania do egzaminu ósmoklasisty

        piątek

        8.55

        215

        8c

        19.

        Agnieszka Olewiecka

        Koło teatralne

        poniedziałek

        16.00-18.00

        121

        5c, 6d, 7c

        20.

        Ewa Orzechowska

        Nauka gry na gitarze

        poniedziałek

        8.55

         

        4c

        21.

        Ewa Orzechowska

        Nauka gry na gitarze

        poniedziałek

        9.50

         

        4a

        22.

        Małgorzata Pijanowska

        Koło plastyczne

        środa

        8.00

        219

        4-7

        23.

        Urszula Plust

        Zajęcia dodatkowe z  języka polskiego

        wtorek

        8.00

        M 202

        7d

        24.

        Anna Przybylska

        Koło chemiczne

        wtorek

        7.10

        218

        7-8

        25.

        Anna Przybylska

        Koło fizyczne

        czwartek

        7.10

        218

        7-8

        26.

        Monika Samczuk

        Z matematyką za pan brat-zajęcia rozwijające matematycznie

        piątek

        8.00

        222

        5d

        27.

        Monika Samczuk

        Konsultacje dla klas siódmych

        wtorek

        8.00

        217

        7b

        28.

        Katarzyna Staniec

        Koło ortograficzne

        poniedziałek

        15.05

        204

        3b

        29.

        Katarzyna Szczepaniak

        Zajęcia z uczniem uzdolnionym matematycznie

        wtorek

        8.00

        M 202

        7d

        30.

        Katarzyna Szczepaniak

        Koło matematyczne

        poniedziałek

        8.55

         

        6d, 6e

        31.

        Katarzyna Szczepaniak

        Zajęcia dodatkowe z matematyki

        czwartek

        7.10

        M 201

        7d

        32.

        Dorota Walasek

        Koło języka francuskiego

        środa

        7.20

        120

        6

        33.

        Dorota Walasek

        Koło języka francuskiego

        poniedziałek

        7.20

        120

        7-8

        34.

        Dorota Walasek

        Zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego

        wtorek

        7.20

        120

        7-8

        35.

        Alina Wołosz

        Od zabawy do sportu – zajęcia sportowe

        poniedziałek

        środa

        środa

        czwartek

        15.05-15.50

        8.55-9.40

        9.50-10.35

        9.50-10.35

        sala gimnastyczna, korytarz

        1d

        3d

        3b

        3a

        Opracowała: wicedyrektor Urszula Plust

        14.10.2019 r.

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
      • sp109@edu.um.warszawa.pl
      • 22 277 11 23
      • ul. Przygodna 2
    • Logowanie

  • Liczba wizyt

  • Galeria zdjęć

    • 19. Dzień Papieski - „ WSTAŃCIE, CHODŹMY”!
    • Uroczystość odsłonięcia i poświęcenia pomnika Żołnierzy Batalionów Chłopskich i Ludowego Związku Kobiet
    • PLAC FITNES
    • PRZEDSZKOLAKI w szkolnej bibliotece
    • Żywa lekcja historii