• REKRUTACJA 2020/2021

• Dzień otwarty dla rodziców dzieci 6 i 7 letnich

Szanowni Rodzice,

zapraszamy rodziców dzieci 7 i 6 letnich na dzień otwarty rekrutujących swoje dzieci do klasy I i oddziałów przedszkolnych od 1 września 2020 r. (r. szk. 2020/2021).

Spotkanie odbędzie się 27 lutego (czwartek) 2020 r. o godz. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 109

W trakcie dnia otwartego:

- przedstawimy ofertę szkoły – spotkanie z rodzicami na stołówce szkolnej (spotkanie z dyrekcją szkoły, nauczycielami i specjalistami – terapeutami)

- zaprezentujemy sale edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

- zaprezentujemy inne miejsca pobytu w szkole dzieci młodszych, np. biblioteka, świetlica.

03 marca 2020 r. od godz. 13.00 do 19. 03. 2020r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych pod adresem podstawowe.edukacja.warszawa.pl oraz do oddziałów przedszkolnych przedszkola.edukacja.warszawa.pl.

Rodzice będą mogli wprowadzić do systemu dane dziecka i dokonać rejestracji wniosku/zgłoszenia o przyjęcie do oddziału przedszkolnego lub do klasy I w szkole podstawowej.

Zarejestrowany wniosek/zgłoszenie należy wydrukować, podpisać i złożyć w szkole pierwszego wyboru. Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji – http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja

• Zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

oraz do klas pierwszych obowiązujące

w Szkole Podstawowej nr 109

♦ W ramach rekrutacji rodzice/opiekunowie prawni uczestniczą w spotkaniu informacyjnym, w trakcie którego zostaną zapoznani z organizacją pracy szkoły.

♦ Każdorazowo informacja o terminie spotkania zamieszczana jest  na stronie internetowej szkoły.

Organizacja zapisu

♦ Zapisywanie dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej odbywa się na zasadzie dobrowolności poprzez Elektroniczny System Ewidencji Podań.

♦ Termin uruchomienia SYSTEMU oraz adres zostanie zamieszczony na stronie BIURA EDUKACJI.

♦ Rodzice/opiekunowie nie posiadający dostępu do SYSTEMU mogą skorzystać z komputera w szkole (BIBLIOTEKA).

• APEL podsumowujący I sem. 2019/2020
    • TYDZIEŃ KARNAWAŁOWY
    • III Mazowiecki Konkurs Historyczny - KAMPANIA WRZEŚNIOWA 1939 ROKU OCZAMI MŁODZIEŻY
    • Wielkie brawa dla Wolontariuszy ze 109-tki !
    • JASEŁKA 2019