• Stypendium szkolne, zasiłek szkolny

Uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów w rodzinie mogą otrzymać w r. szk. 2019/2020 stypendium szkolne.

Miesięczny dochód na osobę w rodzinie ucznia uprawniający do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być wyższy niż kwota  528 zł netto.

Uczniowi, który przejściowo znajduje się w trudnej sytuacji materialnej z powodu zdarzenia losowego może być przyznany zasiłek szkolny. O zasiłek szkolny można ubiegać się w terminie nie dłuższym niż dwa miesiące od wystąpienia zdarzenia uzasadniającego przyznanie tego zasiłku.

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z zaświadczeniami lub oświadczeniami o dochodach rodzice powinni złożyć w szkole w terminie do dnia 16 września 2019 r.

Druki wniosków można pobrać ze strony internetowej www.sp109.waw.pl lub otrzymać u pedagoga szkolnego.

Dofinansowanie obiadów szkolnych

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o dofinansowanie obiadów w szkole. W celu otrzymania ww. pomocy należy zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy, ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa,
        faks 22 613 38 94 w. 21

• Europejski Dzień Języków – świętuj razem z nami!
    • MISTRZOSTWA W TABLICZCE MNOŻENIA