1. Ajdacka Patrycja Wychowawca oddziału przedszkolnego/0A
2. Biela- Wołońciej Aleksandra Nauczyciel języka angielskiego
3. Bocianowska Joannana Nauczyciel j.polskiego / wychowawca kl. VIIA
4. Borkowska Ewa Nauczyciel przyrody
5. Bryl Beata Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IIIC
6. Budzyńska Małgorzata Nauczyciel matematyki
7. Chojnacka Dagmara Logopeda
8. Cygan Agata Wychowawca świetlicy
9. Dolina Paulina Nauczyciel j.polski/wychowawca kl. 5C
10. Domański Jacek Nauczyciel religii
11. Fabrycka Ewa Nauczyciel wspomagający
12. Floriańska Aleksandra Wychowawca świetlicy
13. Gajda Bartłomiej Nauczyciel W-F
14. Galińska Sylwia Nauczyciel geografii
15. Gembczyńska Joanna Nauczyciel wspomagający
16. Goławski Rafał Nauczyci WF/wychowawca kl. VA
17. Górczyńska Joanna Nauczyciel wspomagający
18. Janicka Katarzyna Nauczyciel j.polskiego/wychowawca kl. IVc
19. Janowska Aneta Psycholog
20. Jarosz Kinga Wicedyrektor szkoły
21. Jesiotr Wiesława Nauczyciel W-F
22. Kania Dorota Pedagog
23. Karwowska Elżbieta Nauczyciel języka polskiego/wychowawca kl.VIIB
24. Kania Piotr Nauczyciel muzyki
25. Kolas Beata Wychowawca świetlicy26. Kolbicz- Gajda Urszula Nauczyciel informatyki
27. Kowalczyk Katarzyna Nauczyciel języka angielskiego
28. Kowalczyk Alicja Wychowawca świetlicy
29. Kucharczyk Katarzyna logopeda
30. Kukawska Elżbieta Nauczyciel biologii/przyrody/ wychowawca kl. 6D
31. Kunert Katarzyna Nauczyciel religii
32. Latosińska-Kulasek Joanna Nauczyciel wspomagający
33. Lewicka Joanna Nauczyciel matematyki/wychowawca kl. 6A
34. Ludzia Beata Nauczyciel matematyki/wychowawca kl.8c
35. Łasek-Marmur Sylwia Terapeuta pedagogiczny
36. Michałek Barbara Nauczyciel bibliotekarz
37. Michałowska Małgorzata Logopeda
38. Miłkowska-Łaszkiewicz Elżbieta Nauczyciel bibliotekarz
39. Mitura Jolanta Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IIIA
40. Olewiecka Agnieszka Nauczyciel religii
41. Ozdoba Monika Nauczyciel W-F
42. Piechocińska Beata Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IIc
43. Piekart Joanna Nauczyciel oddziału przedszkolnego
44. Pierożek Olga Nauczyciel religii
45. Pietrzak Joanna Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl.IIId
46. Pijanowska Małgorzata Nauczyciel muzyki/plastyki/wychowawca kl.6E
47. Plust Urszula Wicedyrektor/ Nauczyciel j.pol
48. Płachecka Marta Nauczyciel j.ang/wychowawca kl.6B
49. Posobiec Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl.1
50. Przybylska Anna Nauczyciel chemii i fizyki
51. Pudło Anna Nauczyciel oddziału przedszkolnego/0A
52. Radzimowska Beata Edukacja wczesnoszkolnawychowawca kl.1
53. Rafalska Anna Wychowawca świetlicy/ nauczyciel techniki
54. Ratańska-Szot Hanna Dyrektor szkoły
55. Romańska Danuta Wychowawca świetlicy
56. Samczuk Monika Nauczyciel matematyki
57. Sandach Elżbieta Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/wychowawca kl.2D
58. Sikorski Łukasz Nauczyciel religii
59. Soszyńska Beata Nauczyciel j.angielskiego
60. Sprycha Małgorzata Wychowawca świetlicy
61. Staniec Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl./IIIB
62. Stepaniuk Joanna Wychowawca świetlicy/pedagog
63. Strzelczyk Katarzyna Nauczyciel historii/ wychowawca kl.4
64. Szafarowicz Monika Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl./ 4
65. Szczepaniak Katarzyna Nauczyciel matematyki/ wychowawca kl.VIID
66. Szpunar Barbara Nauczyciel j. ang/
67. Walasek Dorota Nauczyciel j.francuskiego/ wychowawca kl.VIIIA
68. Wasek Justyna Nauczyciel j.ang/
69. Wąsik Barbara Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IIB
70. Wnorowska Marta Nauczyciel wspomagający
71. Wojdat Beata Nauczyciel j.pol/wychowawca kl. IV
72. Wolniak Anna Nauczyciel j.niemieckiego
73.
74. Wręga Halina Wychowawca świetlicy
75. Zatorska Wioletta Wychowawca świetlicy
76. Zieliński Adrian Nauczyciel W-F/wychowawca kl. VIIC
77. Zimny Monika Kierownik świetlicy